כמה זמן לוקח להטעין רכב חשמלי?

שוקלים לרכוש רכב חשמלי אך חוששים כמה זמן לוקח להטעין?

אנו מבינים שזמן הוא מצרך יקר ערך, ואנחנו רוצים להבטיח לכם שהטעינת מכונית חשמלית אינה גוזלת זמן כמו שאתם עשויים לחשוב.

זמן הטעינה לרכב חשמלי משתנה בהתאם לסוג המטען וגודל הסוללה של המכונית. מטען ביתי רגיל יכול לקחת בין 8 ל-12 שעות כדי להטעין את המכונית החשמלית במלואה (אך לפעמים יותר, תלוי בגודל חיבור), בעוד שמטען מהיר יכול לטעון עד 80% מהסוללה תוך 30 דקות בלבד.

חשוב לציין שניתן להטעין מכוניות חשמליות בבית, בעבודה או בתחנות טעינה ציבוריות. עם הגידול במספר עמדות הטעינה הציבוריות, נעשה קל ונוח יותר להטעין את המכונית החשמלית שלך תוך כדי תנועה.

בנוסף, לחלק מהמכוניות החשמליות יש תכונות המאפשרות לך לתזמן זמני טעינה, כך שהמכונית שלך טעונה במלואה ומוכנה לפעולה כשתזדקק לה. תכונה זו יכולה גם לעזור לך לחסוך כסף בעלויות החשמל על ידי טעינה בשעות השפל כאשר תעריפי החשמל נמוכים יותר.

בסך הכל, הזמן שלוקח להטעין מכונית חשמלית אינו מהווה מכשול לבעלות על מכונית חשמלית. עם נוחות הטעינה בבית או בדרכים, והיכולת לתזמן זמני טעינה, בעלות על מכונית חשמלית היא בחירה מעשית וידידותית לסביבה עבור בעלי רכב. אז למה אתה מחכה? הצטרפו למהפכת המכוניות החשמליות והתחילו לטעון לעבר עתיד ירוק יותר.

עגלת קניות

תפריט נגישות

לשירות ותמיכה
1
שירות לקוחות
ברוכים הבאים ל אי.וי.סמארטק פתרונות טעינה לרכבים חשמליים | מכירת עמדות טעינה | התקנת עמדות טעינה | שירות - 055-5074304.

נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם בשעות הפעילות בימים א'-ה' בין השעות 8:30-22:00.
אתר האינטרנט זמין לרשותכם כל הזמן.

כל העמדות קיימות במלאי מיידי, ניתן לעשות הזמנה דרך האתר אונליין, יש אפשרות לאסוף את העמדה ממחסן החלוקה ברחובות: עמ״י 7 רחובות, בתאום מראש כחצי שעה מראש.
(זה רק מחסן חלוקה שעובד עד 22:00 כל יום).

058-7115141
evsmartech.co.il
פתרונות טעינה לרכבים חשמליים